Kde všude nás uvidíte v roce 2021?

Do prázdnin:

31.5. v 9.30 MŠ Praha - Pohádkové písničky

1.6. v 16.30 Město Kdyně - Rozpustilý kabaret

5.6. v 11.00 Město Tábor - Pohádkové písničky

15.6. v 15.30 MŠ Praha - Kabaret

24.6. v 10.00 MŠ Kralupy - Kabaret

24.6. v 16.30 MŠ Praha - Kabaret

28.6. v 15.30 MŠ Černošice - Kabaret

Prázdniny venku:

2.7. v 19.00 Lesní divadlo Sloup - Princezna Koloběžka

16.7. cca v 15.30 Milovice park Mirákulum - Kudy cesta do pohádky?

24.7. ve 14 Hrad Horšovský Týn - Pohádkové písničky

25.7. v 18.00 Muzeum Votice - Zpívánkový kabaret

29.7. v 18.00 Letní kino Chomutov  - Zpívánkový kabaret

1.8. v 18.00 Parkán Jihlava - Princezna Koloběžka

17.8. v 19.00 Lesní divadlo Sloup - Bětuška a kouzelný hrad

18.8. v 17.00 Letní scéna Letohrad - Bětuška a kouzelný hrad

20.8. v 17.00 Zámek Boskovice - Zpívánkový kabaret

21.8. v 18.00 Zámek Bělá pod Bezdězem - Bětuška akouzelný hrad

22.8. v 18.00 Muzeum Votice - Rozpustilý kabaret

Divadelní sezóna 21/22 - rok 2021

Září

18.9. ve 13.00 Praha Letňany - Rozpustilý kabaret

26.9. v 15.30 Amfiteátr Houška Stará Boleslav (venku) - Čert a Káča podle Antonína Dvořáka

Říjen

4. a 5. a 6. 10. zájezd Stálá divadelní scéna Klatovy - Velká pošťácká pohádka Karla Čapka

7. 10 v 9.00 a 10.00 MŠ Rudná - Červík a světluška

8. 10. v 9.30 Kino Sezimovo Ústí - Kosí bratři

10. 10. v 10.00 Městské divadlo Prachatice - Kosí bratři

11. 10. v 8.30 a 10.00 Městské divadlo Prachatice - Princezna Koloběžka 

14. 10. v 10.00 Kino Lípa Duchcov - Bětuška a kouzelný hrad

17. 10. v 15.00 Divadlo Horní Počernice - Princezna Koloběžka

20. 10. v 9.00 Jiráskovo divadlo Hronov - Pošťácká pohádka Karla Čapka

21. 10. v 8.30, 10.15 a v 17.00 hod. Vrchlického divadlo Louny - Červík a světluška

24.10. v 15.00 v 15.00 Dům kultury Ml.Boleslav - Červík a světluška

Listopad

2. 11. 8.30 a 10.00 Městské divadlo Děčín - Kosí bratři

11. 11. v 9.00 a 10.00 MŠ Rudná - Rozpustilý kabaret

13. 11. v 15.00 Roškotovo divadlo Ústí nad Orlicí - Kosí bratři

14. 11. v 15.00 Bězručovo divadlo Jeseník - Kosí bratři

20. 11. v 15.00 Divadlo U22, Praha 10 - Bětuška a kouzelný hrad

28. 11. v 16.00 Šemberovo divadlo Vysoké Mýto - Vánoční diamant

29.11. v 9.30 Divadlo U Hasičů Praha - Dva sněhuláci o vánocích 

30.11. v 9.00 a 10.30 Divadlo Horní Počernice - Sněhuláci

Prosinec

1. 12. v 9.00 a 10.30 Divadlo Horní Počernice - Dva sněhuláci o vánocích

2. 12. v 9.00 Střelnice Kadaň - Dva sněhuláci o vánocích

3. 12. v 18.00 Kollárovo divadlo Police nad Metují - Vánoční diamant

5. 12. v 15.30 Kino Lipnk nad Bečvou - Dva sněhuláci o vánocích

6.12. v 9.00 Dům kultury Odry - Dva sněhuláci o vánocích

7. 12. v 9.30 Kino Sezimovo Ústí - Vánoční diamant

8. 12. v 9.30 Divadlo U Hasičů - Dva sněhuláci o vánocích

9. 12. v 9.00 Dům kultury Uherský Brod - Vánoce v naší chaloupce

10.12.v 9.30 Kulturní dům Brumov-Bylnice - Vánoce v naší chaloupce

14.12. v 9.30 Kulturní dům Nýřany - Dva sněhuláci o vánocích

15.12. v 9.00 a 10.30 Dům kultury Hodonín - Dva sněhuláci o vánocích

18.12. v 15.00 Klub kultury Mnichovo Hradiště - Dva sněhuláci o vánocích