Kde nás můžete vidět?

Od ledna do srpna 2019

11.1. v 9.00 a 10.30 Počernice - Zimní pohádka

13.1. v 15.00 Kino Lysá n.L. - Zimní pohádka

17.1. 1 - 2x Divadlo J.K.Tyla Litoměřice - Maková panenka

18.1. 1x dopoledne DK Vodňany - Pojďte pane budeme si hrát

20.1. v 15.00 Přerov - Pojďte pane budeme si hrát

22. 1. 8.30 a 10.00 DK Sušice  - Pojďte pane budeme si hrát

23.1. v 10.00 Kulturní dům Horažďovice - Pojďte pane budeme si hrát

24.1. v 8.30 a 10.00 Stálá divadelní scéna Klatovy - Pojďte pane budeme si hrát

26.1. v 15.00 KD Choceň - Princezna Koloběžka

27.1. v 15.00 KD Vrbno p.Pradědem - Princezna Koloběžka

28.1. v 10.00 U22 Uhřiněves Praha 10- Princezna Koloběžka

3.2. v 15.00 Divadlo Horní Počernice - Princezna Koloběžka

5.2. v 8.45 a 10.15 DK Mladá Boleslav - Dobrodružství čmeláka Brundibára

7.2. v 10.00 Divadlo Postoloprty - Červík Jiřík a světluška Liduška

10.2. v 15.00 Hotel Academic - Kočičí pohádka

11.2. v 9.00 a 10.30 Divadlo Horní Počernice - Maková panenka

12.2. v 9.00 a 10.30 Divadlo Horní Počernice - Maková panenka

12.2. v 17.00 MěDK Sokolov - Maková panenka 

13.2. v 8.30 a 10.00 KD Týniště n.Orlicí - Princezna Koloběžka

14.2. v 9.00 a 10.30 Kino Štětí - Kočičí pohádka

17.2. v 15.00 Tylovo divadlo Kutná Hora - Kočičí pohádka

24.2. v 15.00 KD Bludov - Pojďte pane budeme si hrát

26.2. v 8.30 a 10.00 Divadlo Vamberk - Pojďte pane budeme si hrát

3.3. v 15.00 KD Ostrožská nová ves - Jak Anička o masopustu ke štěstí přišla

5.3. v 17.00 Kulturní zařízení Vyšší Brod - Kočičí pohádka

10.3. v 15.00 Městské Divadlo Poděbrady - Jak Anička o masopustu ke štěstí přišla

17.3. v 15.00 Kulturní centrum Nové Strašecí - Jarní pohádka

20.3.v 8.30 a 10.00 DK Třebíč velká scéna - Pojďte pane budeme si hrát

21.3. v 10.00 DK Uherský Brod - Pojďte pane budeme si hrát:

23.3. v 15.00 Divadlo Horní Počernice - Kočičí pohádka

24.3. v 15.00 DK Klášterec n.Ohří - Maková panenka

25.3. v 9.00 a 10.30 Divadlo Horní Počernice - O neposedné pomlázce

26.3. v 10.00 Městské divadlo Sobotka - Jarní pohádka

27.3. v 16.00 KD Brumov-Bylnice - Kočičí pohádka

28.3. v 10.00 Kulturní dům Sezimovo Ústí - Veselé velikonoce

31.3. v 15.00 Tylovo divadlo Kutná Hora - Pojďte pane budeme si hrát

1.4. v 9.00 a 10.30 KD Omega Brno - Veselé velikonoce

2.4. v 9.30 DK Čelákovice - Velikonoční Království

3.4. v 10.00 DK Litovel - Velikonoční Království

3.4. v 18.00 KD Jablonné nad Orlicí - Velikonoční Království

4.4. 1v 10.00 Roškotovo divadlo Ústí nad Orlicí - Velikonoční Království

5.4. v 9.15 a 10.45 KD Kdyně - Veselé velikonoce

7.4. v 16.00 DK města Ostravy - Maková panenka

8.4. v 10.00 DK města Ostravy - Maková panenka

9.4. v 8.15 a 10.45 Tvrdíkovo divadlo Čáslav - Velikonoční Království

10.4. v 10.00 DK Holice - Velikonoční Království

11.4. v 9.00 a 10.30 Divadlo Horní Počernice - O neposedné pomlázce

12.4. v 9.00 a 10.30 Divadlo Horní Počernice - O neposedné pomlázce

13.4. v 15.00 DK Cvikov - Pojďte pane budeme si hrát

14.4. v 15.00 Stálá divadelní scéna Klatovy - Velikonoční Království

15.4. v 9.30 Divadlo U Hasičů Praha - O neposedné pomlázce

16.4. v 8.30 a 10.00 Divadlo K.H.Máchy Litoměřice - Velikonoční Království

17.4. v 9.30 Divadlo U Hasičů Praha - O neposedné pomlázce

17.4. v 17.00 Městské divadlo Benešov - O neposedné pomlázce

19.4. v 10.00 Náměstí v Brandýse nad Labem - Veselé velikonoce

20.4. v 17.00 KD Kdyně - Velikonoční Království

27.4. v 15.00 Dům kultury Bělá pod Bezdězem - Jarní pohádka

28.4. v 10.00 DK Šumperk - Rozpustilý Kabaret

29.4. v 10.00 DK Šumperk - Jarní pohádka

30.4. ve 13.00 Praha 9 Letňany, pláň venku - Čarodějnícká pohádka

12.5. v 15.00 Městské divadlo Děčín - Maková panenka

19.5. v 15.00 Masarykův DK Mělník - Maková panenka

26.5. v 15.00 Kino Lysá n.Lab - Kudy cesta do pohádky?

28.5. v 8.30 a 10.00 Městské divadlo Děčín - Pojďte pane budeme si hrát

1.6. ve 13.00 Stará náves Letňany Praha 9 - Princezna Koloběžka

2.6. od 14.00 do 18.00 Praha 10 Uhřiněves - Pohádkové písničky a Rozpustilý kabaret

11.6. v 8.30  KD Kdyně - Pohádkové písničky pro děti i dětičky

23.6. v 10.00 Smetanova Litomyšl, Festivalové zahrady - Čert a Káča podle Antonína Dvořáka

KONEC SEZÓNY 2018/19

...............................................................................................................................................................

Prázdninové akce:

14.7. v 18.00 U modré kočky Votice - Pohádkové písničky

20.7. v 15.00 Zámek Bělá pod Bezdězem - Princezna Koloběžka

21.7. v 18.00 Parkán U Matky Boží Jihlava - Kočičí pohádka

23.7. v 19.00 amfiteátr Sloup - Princezna Koloběžka

24.7. v 17.00 Kulturní dům Hlinečan Hlinsko - Kudy cesta do pohádky

26.7. v 19.00 amfiteátr Sloup - O krásném pávu a začarovaném hradu

21.8. v 16.00 Letní scéna Na dvorečku Praha 9 - Ztracená pohádka

22.8. v 15.00 hodin Letní kino Chomutov - Letní pohádka

25.8. v 18.00 U modré kočky Votice - Skřítek a červené jablíčko

31.8. Zámek Lysá nad Labem - Stará Boleslav, divadelní sál