Kde nás můžete vidět?

1.9. v 15.00 Tyršovo náměstí Roztoky u Prahy - O krásném pávu a začarovaném hradu

7.9. ve 13.00 Hanušovice - Rozpustilý Kabaret

18.9. v 9.30 Osov - Podzimní pohádka

19.9. v 9.00 Běchovice - Podzimní pohádka

21.9. v 10.00 Městské divadlo Turnov - Kočičí pohádka

22.9. v 10.00 KD Jesenice - Princezna Koloběžka

24.9. v 9.00 KD Čelákovice - Kočičí pohádka

30.9. v 9.00 Kladno - Podzimní pohádka

1.10 v 9.00 Svojetín - Podzimní pohádka

2.10. v 9.00 Divadlo Bystřice u Benešova - Rozpustilý Kabaret

4.10. v 10.00 KD Bystřice nad Pernštejnem - Maková panenka

4.10. v 16.00 Kino Luhačovice - Maková panenka

5.10. v 16.00 Městské divadlo Bruntál - Maková panenka

6.10. v 10.00 Bohumín - Maková panenka

6.10. v 15.00 Divadlo P.Bezruče Jeseník - Maková panenka

7. a 8.10. v 8.15 a 10.45 KC Valašské Meziříčí - Maková panenka

13.10. v 15.00 Měst.divadlo Prachatice - Kočičí pohádka

14.10. v 8.30 a 10.00 Měst.divadlo Prachatice - Maková panenka

15.5. v 17.00 Kino Vyšší Brod - Pojďte pane budeme si hrát

20.10. v 15.00 Kvítko Roztoky - Podzimní pohádka

22.10. v 9.00 KD Lužec nad Vltavou - Kočičí pohádka

23.10. v 8.30 a 10.00 Městské divadlo Turnov - Maková panenka

24.10. v 16.30 Kulturní Dům Kralupy - Maková panenka

27.10. v 15.00 Hronovická scéna Pardubice - Princezna Koloběžka

3.11. v 16.00 Třebechovice pod Orebem - O krásném pávu a začarovaném hradu

9.11. v 15.00 Kino Tachov - Maková panenka

10.11. v 15.00 Tylovo divadlo Kutná Hora - Pojďte pane budeme si hrát

12.11. v 9.00 a 10.30 Divadlo Horní Počernice - Pojďte pane budeme si hrát - derniéra

13.11. v 8.30 a 10.00 Kulturní Dům Mohelnice - Podzimní pohádka

19.11. v 9.30 a 17.00 Dům Kultury Sokolov - Velká pošťácká pohádka - premiéra

20.11. v 8.30 a 10.00 Kino Český Brod - Velká pošťácká pohádka

22.11. v 8.30 a 10.00 Divadlo K.H.Máchy Litoměřice - Kočičí pohádka

24.11. v 16.00 Citadela Litvínov - Podzimní pohádka

28.11. v 9.30 Kino Sezimovo Ústí - Dva sněhuláci o vánocích

29.11. v 9.00 Hvozdnice - Pohádkový Betlém

30.11. v 10.00 a 14.00 KD Kyje Praha 9 - Dva sněhuláci o vánocích

1.12. odpoledne Praha 9, Letňany venku - Dva sněhuláci o vánocích

2.12. v 18.00 Měst.divadlo Police nad.Metují - Dva sněhuláci o vánocích

3.12. v 9.00 Jiráskovo divadlo Hronov - Dva sněhuláci o vánocích

4.12. v v 8.30 a 10.00 Měst.divadlo Broumov - Dva sněhuláci o vánocích

5.12. v 9.30 Divadlo U Hasičů Praha - Dva sněhuláci o vánocích

6.12. v 9.30 Divadlo U Hasičů Praha - Dva sněhuláci o vánocích

6.12. v 16.30 Obec Běštín venku před radnicí - Dva sněhuláci o vánocích

7.12. v 15.00 Zámek Stará Boleslav - Dva sněhuláci o vánocích

8.12. v 15.00 Měst.divadlo Chomutov - Dva sněhuláci o vánocích

9.12. v 8.30 a 10.00 Divadlo L.Lipského Pelhřimov - Vánoční Diamant 

10.12. v 9.00 a 10.30 Divadlo Horní Počernice - Jak Vánoční Zvoneček přelstil čerta

11.12. v 9.00 a 10.30 Divadlo Horní Počernice - Jak Vánoční Zvoneček přelstil čerta

11.12. v 17.00 Měst.divadlo Benešov - Vánoční Diamant

12.12. v 10.00 KD Neratovice - Pohádkový Betlém 

14.12. v 15.00 Vrbno pod Pardědem - Jak Vánoční Zvoneček přelstil čerta

15.12. v 15.00 Divadlo p.Bezruče Jeseník - Jak Vánoční Zvoneček přelstil čerta

16.12. v 8.30 a 10.00 Divadlo Petra Bezruče Jeseník - Pohádkový Betlém

17.12. v 8.30 a 10.00 DK Hodonín - Jak Vánoční Zvoneček přelstil čerta

18.12. v Kino 17.00 Kdyně - Dva sněhuláci o vánocích

...............................................................................................................................

2020

12.1. v 15.00 KD Milevsko - Červík Jiřík a světluška Liduška

14.1. v 10.00 Praha 3 - Zimní pohádka

16.1. v 9.00 Kladno - Zvířátka a medvěd

19.1. ve 14.00 a 16.00 Divadlo Jonáš Plzeň - Zimní pohádka

22.1. v 8.45, 10.15 a 14.00 Městské divadlo Žatec - Velká poštácká pohádka

23.1. v 9.00 a 10.30 Divadlo Horní Počernice - Maková panenka

26.1. v 15.00 ZD Modřina Loděnice - Zimní pohádka

28.1. v 8.30 a 10.00 Městské divadlo Jablonec - Velká poštácká pohádka

29.1. v 8.30 a 10.00 Hankův dům Dvůr Král. nad Labem - Velká poštácká pohádka

8.2. v 15.00 KD Choceň - Kočičí pohádka

9.2. v 10.00 DK Šumperk - Kočičí pohádka

10.2. v 10.00 DK Šumperk - O krásném pávu a začarovaném hradu

29.2. v 15.00 KD Bludov - Kosí bratři 

1.3. v 10.00 Kino Bohumín - Maková panenka

1.3. v 15.00 Kulturní centrum Český Těšín - Maková panenka

2.3. v 17.00 Kulturní dům Příbor - Maková panenka

7.3. v 15.00 KD Mnichovo Hradiště - Rozpustilý Kabaret

11.3. v 10.30 Praha 8 - Jarní pohádka

15.3. v 15.00 KD Náchod - Kosí bratři

16.3. v 10.00 KD Náchod - Velká pošťácká pohádka

22.3. v 15.00 KD Jindřichův Hradec - Kosí bratři

24.3. v 9.30 Jihlava Divadlo Na kopečku - Jarní pohádka

28. až 31.3. zájezd Barvičky a Království (Jára a Pavel)

28.3. v 15.00 KD Šternberk - Jak skřítek o velikonocích zachránil barvičky

29.3. v 15.00 KD Lanškroun - Jak skřítek o velikonocích zachránil barvičky

31.3. v 8.30 a 10.00 KD Lasnškroun - Velikonoční Království

2.4. v 8.30 a 10.00 Kino Český Brod - O neposedné pomlázce

2.4. v 17.00 Měst divadlo Benešov - Jak skřítek o velikonocích zachránil barvičky

5.4. v 15. Měst. divadlo Prachatice - Kosí bratři

6.4. v 8.30 a 10.00 Měst. divadlo Prachatice - Velikonoční Království

8.4. v 9.00 SD Litomyšl - Maková panenka

10.4. v 15.00 náměstí Stará Boleslav VENKU - Jak skřítek o velikonocích zachránil barvičky

15.4. Vrchlického Divadlo Louny v 8.30, 10.15 a 17.00 - Červík Jiřík a světluška Liduška

16.4. Vrchlického Divadlo Louny v 8.30, 10.15 - Červík Jiřík a světluška Liduška

22.4. Osov - Jarní pohádka

28.4. v 8.15 a 10.00 Dusíkovo divadlo Čáslav - Velká pošťácká pohádka